Televize Krb v apartmánu Free wifi Nekuřácké Kulečník Ping pong Ohniště Sociální zařízení v apartmánu Vhodné pro kočárky Vhodné pro rodiny Cyklistika Motokáry Pěší turistika Lyžování

Penzion Skála – Čenkovice v Orlických horách

Umístění penzionu ve skiareálu

Centrum lyžařského areálu Čenkovice v Orlických horách, naproti nejvýše položenému veřejnému parkovišti, 80 m od dvousedačkové lanovky s kilometr dlouhou sjezdovkou. Z té je jednoduchý přejezd na vyhřívanou čtyřsedačkovou lanovku s bublinou v ČR se dvěma nejdelšími sjezdovkami Orlických hor (2 150 a 2 290 m) a další kotvovou lanovku s další téměř kilometrovou sjezdovkou.
V Čenkovicích jsou tři další vleky. Nejbližší restaurace je od penzionu ve vzdálenosti do 150 m. Milovníci všech druhů lyžování i vyznavači snowboardů jistě uvítají, že jízdu ze sjezdovek ukončí až přede dveřmi penzionu. Letním hostům se líbí, že hřiště minigolfu, plážového volejbalu a tenisové kurty jsou v Čenkovicích ve vzdálenosti necelých 150 m od penzionu a vodní nádrž ve vzdálenosti necelých 200 m.

Penzion Skála Čenkovice

Klidné ubytování v apartmánech

Svou vybaveností je penzion zaměřen na ty klienty, kteří chtějí mít své maximální soukromí (rodiny s dětmi nebo uzavřené skupiny) při velkém pohodlí a kvalitě ubytování. Neposkytuje však žádnou formu stravování (klienti si vaří v plně vybavených kuchyňkách, případě se stravují v některé z blízkých restaurací.

Velikosti apartmánů

Penzion poskytuje ubytování ve 4 větších apartmánech (pro 6 + 2 klienty) a v jednom menším apartmánu (pro 2 + 2 klienty).

Vybavenost velkých apartmánů

Apartmány tvoří dvě oddělené ložnice (2 a 4 lůžka), obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC a samostatná místnost druhého WC. Kuchyňský kout je osazen plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednička, sporák s pečící troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a základní kuchyňské nádobí) a velkým kuchyňským stolem, rohovou lavicí a židlemi. Pomyslný předěl mezi obývací místností a jídelní částí tvoří dominantní krbová kamna, která vyhřívají nejen tuto velkou místnost, ale pomocí ventilačního systému i obě ložnice a koupelnu. Nad těmito kamny je umístěn prostorný věšák umožňující usušení velkého množství mokrého oblečení. Pro případ, že by někomu činilo potíže v krbových kamnech topit, mají všechny místnosti přímotopné radiátory. V obývací části je televize a velká rohová sedací souprava s možností rozložení na dvojlůžko. Dva apartmány v I. nadzemním podlaží mají navíc svoji pavlač a vchod přímo na zadní terasu za penzionem.

malý apartmán penzionu skála

Vybavenost malého apartmánu

Malý rodinný apartmán v přízemí tvoří jedna místnost se zavěšeným dvoulůžkem, dvouposchoďovou postelí, krbovými kamny, TV stolkem s televizí, šatní skříní, dvěma komodami na oblečení a stavebně oddělenou, plně vybavenou kuchyňskou linkou se stolem a židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a oddělené WC.

 

 

velký apartmán penzionu skála

Společné prostory a vybavení penzionu

Penzion má společenskou místnost s kulečníkem, stolním fotbálkemstolem pro stolní tenis a dataprojektorem, lyžárnu, uzamykatelnou úschovnu kol a vlastní parkoviště pro 9 osobních aut. Na terase za penzionem je závěsné ohniště a pro labužníky přichystána udírna a venkovní gril.

Vznik

Od roku 2007 nabízíme kvalitní ubytování v novém horském penzionu, postaveném v Čenkovicích na místě, kde byla původně „SKÁLA“.

Rezervace

Přehled volných rezervací, které si můžete objednat.

Rezervovat termín
Romana
Romana
11. Únor, 2024
7,0
Ověřená
Good
Kateřina
Kateřina
29. Leden, 2024
8,0
Ověřená
Very Good
Hanna
Hanna
29. Leden, 2024
10
Ověřená
Our family spent unforgettable moments at Pension Skala. ☺ I would like to sincerely recommend Pension Skala. We visited it with our children in winter. We were delighted with the kindness and help of the owners. Our family spent unforgettable moments at Pension Skala. We found many amenities on site. The kitchen and other rooms were very well decorated. We didn't miss anything. For example, the kitchen has a gas stove, a fridge and a microwave. A fireplace adds ambience to the living room. The guesthouse is well located. There are ski lifts and a good restaurant and bars in close proximity.
Radim
Radim
22. Leden, 2024
8,0
Ověřená
Very Good
Anonymous
Anonymous
13. Říjen, 2023
10
Ověřená
Navzdory už spíše podzimnímu rázu počasí byl náš několikadenní pobyt na "Skále" super zážitkem. Penzion stojí ☺- Apartmán byl skvěle vybaven; našli jsem v něm vše potřebné a užitečné pro náš pobyt - Kvalitní, pohodlné matrace - Vícero možností venkovního posezení
Monika
Monika
2. Říjen, 2023
8,0
Ověřená
Příště bychom klidně přijeli zase, bylo to super! ☺Opravdu milý chlapi, i když jsme se viděli málo, byli skvely! Pěkná herna pro děti, nad penzionem hřiště. Krasne zázemí!
Michal
Michal
2. Říjen, 2023
10
Ověřená
Exceptional
Veronika
Veronika
3. Září, 2023
8,0
Ověřená
☺Penzion je na krásném miste, přímo pod sjezdovkami. Apartmán byl čistý, vybaven kchynkou (mikrovlnka, lednice, rychlovarna konvice, sporák a veškeré nádobí). Také krb. Velmi příjemní majitele. Parkování přímo u penzionu. Wi-Fi
Łukasz
Łukasz
26. Srpen, 2023
10
Ověřená
Exceptional
Světlana
Světlana
22. Srpen, 2023
10
Ověřená
☺Lokalita, skveli a mili majitele, vyborne pro deti.