Televize Krb v apartmánu Free wifi Nekuřácké Kulečník Ping pong Ohniště Sociální zařízení v apartmánu Vhodné pro kočárky Vhodné pro domácí mazlíčky Vhodné pro rodiny Cyklistika Motokáry Pěší turistika Lyžování

Často kladené otázky

Zde jsou odpovědi na často kladené otázky:

 

Jak je to s ložním prádlem a ručníky?

Po příjezdu nám prosím nahlaste počet osob (pokud jste neuvedli při rezervovaní termínu) a my Vám připravíme jak ložní prádlo, tak ručníky.

Jaký je rozdíl mezi apartmány č.3, č.4 a č.2, č.5?

Apartmány č.3 a č.4 jsou v 1. nadzemním podlaží a pouze z nich je vstup na pavlač a mají ještě vlastní vstup na terasu za penzionem. Proto nemusí chodit o patro výš nebo níž (například pro dřevo nebo k udírně), jak je tomu z apartmánů č.2 a č.5.

Jak je to s domácím mazlíčkem?

Pokud je členem Vaši rodiny i domácí mazlíček, tak si ho můžete na hory vzít s sebou. Cena pro mazlíčka na jednu noc je 50Kč a hradí se na konci pobytu při vyúčtování.

Kdy se nastupuje na pobyt?

Nástup k ubytování je vždy v neděli mezi 14:00-15:00 hod a odjezd vždy v sobotu mezi 8:00-10:00 hod.

Je možné, aby ve velkých apartmánech bylo více než 8 ubytovaných?

Možné to je. V tomto případě účtujeme denní příplatek na další osobu ve výši: cena za pronájem apartmánu/40 při týdenním pobytu. V případě denní rezervace je cena 300Kč/noc za každou další osobu.

Jak je to se storno poplatky?

Storno poplatky za zrušení rezervace jsou v našem penzionu stanoveny takto:

Zrušení do 2 týdnů před nástupem100% z celkové zálohy
Zrušení do 3 týdnů před nástupem80% z celkové zálohy
Zrušení do 4 týdnů před nástupem70% z celkové zálohy
Zrušení do 5 týdnů před nástupem60% z celkové zálohy
Zrušení do 6 týdnů před nástupem50% z celkové zálohy
Zrušení do 7 týdnů před nástupem40% z celkové zálohy
Zrušení do 8 týdnů před nástupem30% z celkové zálohy
Zrušení do 9 týdnů před nástupem20% z celkové zálohy
Zrušení nad 9 týdnů před nástupem10% z celkové zálohy

 

Je možné objednat méně jak celý týden?

Možné to je pouze v případě, že pro daný termín je již uvolněno i denní objednávání. Zjistíte to v sekci rezervace.

Jak je to s parkováním u penzionu?

Penzion Skála má své parkoviště na vlastním pozemku, druhé menší obecní parkoviště asi pro 50 aut je naproti penzionu. Vyjetí z parkoviště k penzionu vám však mohou zkomplikovat lyžaři, pohybující se po zasněžené vozovce, nebo protijedoucí auta. Potom nezbývá než nasadit řetězy nebo auto nechat na hlavním parkovišti, vzít si s sebou nejdůležitější věci a k penzionu zbývajících 150 m jít pěšky. Večer, až se cesta vyprázdní, teprve k penzionu dovézt auto. Každý apartmán má u penzionu rezervované jedno parkovací místo.

Jaké je vybavení kuchyňských koutů?

Vybavení vyhovuje běžnému vaření: různě veliké hrnce, pánvička, teflonové náčiní, vařečky, struhadlo, cedník na těstoviny, pařák na knedlíky, čajová konvice apod. Samozřejmostí je vybavení pro stolování: talíře, příbory, sada různých nožů, otvírák na konzervy, víno i pivo, kávové soupravy, různé druhy sklenic. Elektrospotřebiče: sporák s pečící troubou, lednice s malým mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice.