Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >
Televize Krb v apartmánu Free wifi Nekuřácké Kulečník Ping pong Ohniště Sociální zařízení v apartmánu Vhodné pro kočárky Vhodné pro domácí mazlíčky Vhodné pro rodiny Cyklistika Motokáry Pěší turistika Lyžování

Ceník ubytování v penzionu Skála

Zima

Při plně obsazeném apartmánu na 6 nocí je cena 365 Kč/osoba/noc. Při kratším pobytu a menším počtu osob se cena zvyšuje. Přesnou cenu je možné vypočítat v sekci rezervace.

Jaro/Podzim

Při plně obsazeném apartmánu na 6 nocí je cena 258 Kč/osoba/noc. Při kratším pobytu a menším počtu osob se cena zvyšuje. Přesnou cenu je možné vypočítat v sekci rezervace.

Léto

Při plně obsazeném apartmánu na 6 nocí je cena 300 Kč/osoba/noc. Při kratším pobytu a menším počtu osob se cena zvyšuje. Přesnou cenu je možné vypočítat v sekci rezervace.

V ceně je zahrnuto
Ubytování v apartmánech, spotřeba el. energie a vody, připojení k internetu, dřevo do krbových kamen ve všech apartmánech, využívání společné lyžárny a klubovny a v létě garáže pro úschovu kol, používání venkovního ohniště, grilu a udírny, parkování na vlastním parkovišti u penzionu a obecní poplatky.

Ceny za jednotlivé apartmány naleznete v sekci rezervace. Naleznete tam i více informací o volných apartmánech v jednotlivých termínech.