Televize Krb v apartmánu Free wifi Nekuřácké Kulečník Ping pong Ohniště Sociální zařízení v apartmánu Vhodné pro kočárky Vhodné pro domácí mazlíčky Vhodné pro rodiny Cyklistika Motokáry Pěší turistika Lyžování

Pěší turistika

Suchý vrch – rozhledna

trasa cesty:
Po obecní asfaltové cestě výjdete až na její konec nad vesnicí. Na rozcestí se dáte vlevo a polní cestou pokračujete stále do kopce, kde narazíte na žluté turistické značení a po něm pokračujete až na Suchý vrch.

Jiráskova horská trasa

Nejvýznamnějěí a nejznámějěí turistickou trasou v Orlických horách je Jiráskova horská trasa, která Vás povede prakticky po celém hlavním hřebeni včetně Sucého vrchu. Je značena červenou turistickou značkou. Cesta, která spojuje nejkrásnějěí partie Orlických hor, byla vyznačena roku 1921 a pojmenována na počest spisovatele Aloise Jiráska. Je vyhledávána jak „letními“ turisty, tak běžkaři v zimním období.
trasa cesty:
Suchý vrch, Mladkov, Adam – státní hranice, České Petrovice, Čihák, Zemská brána, Žamberské lesy, Pod Zadním vrchem, Hanička – hájovna, Hanička – odbočka, Anenský vrch – odbočka, Mezivrěí, Komáří vrch, Pěticestí, Kunětátská kaple, Tetřevec, Pod Homolí, Pod Jelenkou, Velká Deětná – odbočka k vrcholu, ěerlich – Masarykova chata, Bukačka – NPR, Polomské sedlo, Polomský kopec – rozcestí Vrchmezí, Horní Oleěnice, Oleěnice v Orlických horách, Dloué, Nový Hrádek – náměstí. Vzdálenost 67km.